Lubasz, ul. Przystań 2

+48 694 662 656

O nas

Urlop w otoczeniu pięknej przyrody,
z dala od miejskiego zgiełku

Ośrodek szkoleniowo-rekreacyjny „Portus” to przepiękne, malownicze miejsce usytuowane w Lubaszu, wśród drzew na terenie Puszczy Noteckiej. Położenie obiektu nad jeziorem sprzyja, aby w ciszy i spokoju spędzić swój czas oraz zregenerować organizm. Przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji takich jak kąpielisko z prywatną plażą oraz wypożyczalnię sprzętu pływającego, dzięki której można udać się w rejs kajakiem czy rowerem wodnym po Jeziorze Dużym.

Naszym gościom oferujemy smaczne, domowe jedzenie, przytulne pokoje oraz komfortowe domki campingowe.

Znakomite miejsce na rodzinne wczasy, romantyczny weekend we dwoje czy aktywny wypoczynek w gronie przyjaciół

Wieczorne chwile mogą Państwo spędzić nastrojowo przy ciepłych płomieniach ogniska. Ponadto do dyspozycji Naszych Gości oddajemy wiatę biesiadną, pod którą znajduje się grill z piecem chlebowym i wędzarnią, długi stół na kilkanaście osób oraz ławy. To świetne miejsce, aby zasiąść wieczorową porą, ucztować oraz bawić się na całego. W zimowe dni proponujemy Naszym Gościom skorzystanie z balii ogrodowej, w której woda osiąga ponad 40 st.C. Kąpiel ta dostarcza niezapomnianych wrażeń oraz wpływa na zwiększenie odporności organizmu. Dla miłośników aktywnego wypoczynku wypożyczamy rowery dla całej rodziny. Posiadamy również pływający pomost, którym można udać się w rejs pełen niespodzianek po Jeziorze Dużym.

Nasze kąpielisko to także idealne miejsce dla wędkarzy. Posiadamy pomosty na których w ciszy i spokoju można łowić okazy lubaskiego jeziora takie jak szczupak, węgorz i wiele innych.

„Portus” jest ogrodzony oraz monitorowany, by w pełni zagwarantować bezpieczeństwo gości. Dbamy o to, aby każdy nasz klient zapamiętał czas spędzony u Nas bardzo pozytywnie i wracał do Nas co roku.