O nas Oferta Galeria Noclegi Dojazd Kontakt

PRZYJĘCIA OKOLICZNOSCIOWE

Dopełnimy wszelkich starań aby zorganizowane przez nas przyjęcie było niezapomniane i wyjątkowe. Posiadamy dwie nowoczesne, przestronne i klimatyzowane sale:

  • jedna jest salą bankietową z bogato wyposażonym barem oraz sceną dla orkiestry. Sala o powierzchni 120m2 może pomieścić do 90-ciu gości. Sala jest wyposażona w sprzęt multimedialny i nagłośnienie;
  • druga sala ma charakter ogrodu zimowego. Sala o powierzchni 90m2 może pomieścić do 50-ciu gości. Sala ta połączona jest z salą bankietową dwuskrzydłowymi drzwiami, co umożliwia zorganizowanie dwóch oddzielnych uroczystości lub jednej większej.


Oryginalne dekoracje kwiatowe ustalane indywidualnie z każdym klientem dopełnią każdą uroczystość lub przyjęcie. Niezwykle malownicze otoczenie ośrodka PORTUS daje możliwość Młodej Parze na przeprowadzenie niezapomnianej sesji zdjęciowej. Naszym celem jest organizacja przyjęć na najwyższym poziomie.

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa:
- wesela,
- komunie,
- urodziny,
- chrzciny,
- jubileusze,
- spotkania rodzinne,
- spotkania klasowe,
- uroczystości pogrzebowe.

Menu weselne już od 130 zł (pobierz PDF)
Menu okolicznościowe już od 45 zł (pobierz PDF)

Dla gości zapewniamy także noclegi w całorocznym głównym budynku ośrodka. Natomiast w okresie od maja do września oferujemy domki letniskowe typu BRDA. Łącznie posiadamy 46 miejsc noclegowych.

Strona główna Szkolenia Wypoczynek Imprezy Noclegi Oferta Galeria Dojazd Kontakt