O nas Oferta Galeria Noclegi Dojazd Kontakt

OFERTA

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, w skład której wchodzi organizacja m.in. :
- przyjęć okolicznościowych - szczegóły oferty
- imprez firmowych - szczegóły oferty
- wypoczynku, wczasów i zajęć rekreacyjnych - szczegóły oferty
- szkoleń, prezentacji, narad i zjazdów - szczegóły oferty

Zapewniamy Państwa, że dokładamy wszelkich starań, abyście czuli się u nas wyjątkowo i niepowtarzalnie. Atrakcyjne położenie Ośrodka nad jeziorem Dużym w otoczeniu zieleni, sprawia, że zorganizowane u Nas przyjęcie nabierze unikalnego charakteru. Ze swojej strony zapewniamy doświadczenie personelu oraz profesjonalizm świadczonych usług. Służymy radą i pomocą, aby organizacja przyjęcia była dla Państwa miłym doświadczeniem.

Atrakcje ośrodka

Grill z piecem chlebowym i wędzarnią: Ośrodek posiada wiatę, gdzie mogą Państwo przyrządzić grilla i spędzić czas na łonie natury. Wiata jest również wyposażona w piec chlebowy oraz wędzarnie na ciepło i zimno z której mogą Państwo skorzystać po ustaleniu tego z obsługą Ośrodka.

Pomosty: na których w ciszy i spokoju mogą Pastwo łowić okazy Lubaskiego jeziora. Posiadamy również pomost rekreacyjny,na którym mogą Państwo się opalać.

Miejsce na ognisko: posiadamy również miejsce na ognisko, z którego mogą Państwo skorzystać nieodpłatnie, jednakże trzeba to uzgodnić z obsługą Ośrodka.

Strzelnica: znajduje się obok miejsca na ognisko. Mogą Państwo z niej korzystać bezpłatnie. Sprzęt oraz klucze do strzelnicy dostępne są u szefa Ośrodka.

Miejsce do gry w boule: kule do gry znajdują się u obsługi Ośrodka. Instrukcja gry natomiast jest dostępna na polu do gry.

Dart-rzutki

Miejsce do gry w mini piłkę nożną: znajduje się przed budynkiem Ośrodka na trawie, gdzie są dwie bramki.

Balia ogrodowa: w zimowe dni proponujemy Państwu skorzystanie z balii ogrodowej, w której woda osiąga ponad 40 ° C. Kąpiel tą warto przerwać kąpielą w zimnych wodach jezioro. Balia dostarcza niezapomnianych wrażeń oraz wpływa na zwiększenie odporności organizmu.

Strona główna Szkolenia Wypoczynek Imprezy Noclegi Oferta Galeria Dojazd Kontakt